Genel Blog

Masumiyet İrem Orhun kimdir? Deniz Işın kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

509

Masumiyet İrem Orhun kimdir? Deniz Işın kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Masumiyet dizisinde İrem karakterine hayat veren Deniz Işın’ın kim olduğu araştırılıyor. Masumiyet’in İrem’i izleyici tarafından uyarı çekiyor. Peki ama Masumiyet İrem Orhun sahiden kim?

Masumiyet İrem Orhun kimdir?

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir küskün bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için az kalsın yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge. 

Deniz Işın kimdir?

Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın 28 Mayıs 1992 İzmir’de doğmuştur, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonradan Ege üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir yıl de İstanbul’da eğitim aldı ve bu süreçte; 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

bununla beraber, reklam filmlerinde rol alan Işın, FOX’ta yayınlanan “Bitmiş Sen” dizisinde Merve karakterine hayat verdi. daha sonra “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde yer aldı ve son olarak “Sefirin Kızı” projesinde Sahra karakterine yaşam veren Deniz Işın, Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde de yer almaktadır. “Masumiyet” dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 23 Şubat 2021: Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu Salı dizi reytingleri başlıklı makalemizde 25 eylül 2020 reyting sonuçları, gerçek reyting sonuçları ve medyatava reyting hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.