Genel Blog

Masumiyet İrem Orhun kimdir, gerçek adı ne? Deniz Işın hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında?

30

Masumiyet İrem Orhun kimdir, gerçek adı ne? Deniz Işın hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında?

Masumiyet dizisinde İrem karakterine yaşam veren Deniz Işın’ın kim olduğu araştırılıyor. Masumiyet’in İrem’i izleyici tarafından dikkat çekiyor. Peki lakin Masumiyet İrem Orhun doğrusu kim?

Masumiyet İrem Orhun kimdir?

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir küskün bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için az daha yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge. 

Deniz Işın kimdir?

Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın 28 Mayıs 1992 İzmir’de doğmuştur, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan daha sonra Ege üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 yıl İzmir’de, bir yıl de İstanbul’da eğitim aldı ve bu süreçte; 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

bununla birlikte, reklam filmlerinde rol bölge Işın, FOX’ta yayınlanan “Baştan Sen” dizisinde Merve karakterine hayat verdi. sonra “İyi Günde Fena Günde” dizisinde yer aldı ve son olarak “Sefirin Kızı” projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde de yer almaktadır. “Masumiyet” dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Masumiyet İlker Ilgaz kimdir, gerçek adı ne? Serkay Tütüncü Survivor performansı ve hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde masumiyet ilker, masumiyet ilker araba ve masumiyet ilker cem garip hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.