Genel Blog

Masumiyet İrem Orhun kimdir, gerçek adı ne? Deniz Işın kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

286

Masumiyet İrem Orhun kimdir, gerçek adı ne? Deniz Işın kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Masumiyet dizisinde İrem karakterine yaşam veren Deniz Işın’ın kim olduğu araştırılıyor. Masumiyet’in İrem’i izleyici göre dikkat çekiyor. Peki lakin Masumiyet İrem Orhun aslında kim?

Masumiyet İrem Orhun kimdir?

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir alınmış bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için az daha yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge. 

Deniz Işın kimdir?

Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın 28 Mayıs 1992 İzmir’de doğmuştur, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan daha sonra Ege üniversitesi Araç Gereç Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı ve bu süreçte; 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

bununla birlikte, reklam filmlerinde rol bölge Işın, FOX’ta yayınlanan “Her Yerde Sen” dizisinde Merve karakterine hayat verdi. sonra “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde yer aldı ve son olarak “Sefirin Kızı” projesinde Sahra karakterine yaşam veren Deniz Işın, Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde de yer almaktadır. “Masumiyet” dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.

Yoruma kapalı.