Genel Blog

Masumiyet nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi şehirde, ilçede yapılıyor? Masumiyet konusu ne? Masumiyet oyuncuları kimler?

38

Masumiyet nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi şehirde, ilçede yapılıyor? Masumiyet konusu ne? Masumiyet oyuncuları kimler?

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır‘ın yer aldığı Masumiyet dizisi bugün başladı. Seyirciler dizinin 2. bölüm fragmanı çıktı mı merak etti. Peki, Masumiyet dizisi konu ne, dizi oyuncuları kimler? Masumiyet 2. birim fragmanı çıktı mı? Masumiyet nerede çekiliyor? Masumiyet dizi çekimleri nerede yapılıyor?

MASUMİYET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yeni başlayan Masumiyet dizisi Kocaeli ilinde çekiliyor. Dizinin birçok sahnesi Gebze, İzmit, Kandıra, Derince, Kartepe, Gölcük vb. gibi Kocaeli’nin ilçelerinde çekilmektedir.

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NE?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi yok babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu hatalı ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

MASUMİYET OYUNCULARI KİMLER?

Hülya Avşar – Hale Ilgaz

Mehmet Aslantuğ – Harun Orhun

Deniz Çakır – Bahar Yüksel

Tolga Güleç – Timur Yüksel

İlayda Alişan – Ela Yüksel

Serkay Tütüncü – İlker Ilgaz

Deniz Işın – İrem Orhun

Asena Tuğal – Banu Kaya

Ertuğrul Postoğlu – İsmail Ilgaz

Selen Uçer – Yelda Demirci

Asena Keskinci – Hande Hancı

Neslihan Arslan

Rüçhan Çalışkur – Gülizar Yüksel

Alayça Öztürk – Neva Hancı

Kimya Gökçe Aytaç – Asu Ilgaz

Gizem Ergün – Emel Yüksel

Ozan Kaya Oktu – Umut Demirci

Adin Külçe

Almina Günaydın

Sevgi Temel

Burcu Derya

Cet Belirgin

Bir önceki yazımız olan Masumiyet 'İlker' kimdir, gerçek adı ne? Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında ve nereli? Serkay Tütüncü dizi ve filmleri! başlıklı makalemizde aşk, izmir ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.