Genel Blog

Masumlar Apartmanı 22. son bölüm tek parça, full izle! Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?  

29

Masumlar Apartmanı 22. son bölüm tek parça, full izle! Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?  

 

En fazla izlenen dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı’nda heyecan devam ediyor. Esra, İnci’nin de ricası ile apartmana taşınma kararı alır. İnci’nin ise Ceylan’a ait bilekliği bulması ve Naci’ye olanların arkasında Han konusunda kafası karışır. Salı akşamları yeni bölümleri ile dizi severlerin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı 23. birim fragmanı paylaşıldı mı? Son bölümde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır. Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi şaşkınlık içinde etmiştir. Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve fazla geç kazanç. Bu koşul, İnci’nin şüphelerini adamakıllı artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. sırası gelmişken Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları yeniden yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Fakat bu adım, onu çok daha baskı bir durumda bırakacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 23. BIRIM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı, uyarı çeken 22. son birim ile izleyici karşısındaydı. Seyirci 23. yeni bölüm fragmanını sorgularken demin yeni birim fragmanı yayımlanmadı.

MASUMLAR APARTMANI 22.BÖLÜM FULL İZLE

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 16 Şubat 2021 Salı: EDHO, Masumlar Apartmanı, Baraj dizi reytingleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.