Genel Blog

Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

188

Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı’nın 23. bölümünde kız isteme provası izleyiciyi tebessüm ettirirken Safiye ve Naci’nin sinemadaki kuvvet anları heyecanlandırdı. Peki lakin Masumlar Apartmanı’nın 23. bölüm izle bilgileri neler? 

MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜM İZLE

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için şart bu defa yalnızca bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.
 
Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Oysa işler planladığı gibi gitmez. Bundan Böyle Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.
 
Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı fazla zorlama bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir coşku keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu peşine düşüp takip etmesi ise ortalığı adamakıllı karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı’nın 24. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. 

Yoruma kapalı.