Genel Blog

Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı son bölüm izle, 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

51

Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı son bölüm izle, 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı’nın 23. bölümünde kız isteme provası izleyiciyi tebessüm ettirirken Safiye ve Naci’nin sinemadaki güç anları heyecanlandırdı. Peki ama Masumlar Apartmanı’nın 23. birim izle bilgileri neler? 

MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜM İZLE

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın fazla daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kere sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

 
Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden fazla daha büyük bir sürpriz hazırlar. Oysa işler planladığı gibi gitmez. Bundan Böyle Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.
 
Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok şiddet bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu buluş, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı ayrıntılarıyla karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı’nın 24. bölüm fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.