Genel Blog

Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izleme linki! Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22

Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izleme linki! Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Ara Verme, Merve Dizdar ve Metin Coşkun gibi oyuncuların yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ünlü romanı “Madalyonun İçi” kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı yayınlandığı birincil günden itibaren büyük talep görüyor. İzleyiciler Masumlar Apartmanı 23. bölümü izledikten daha sonra Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırmaya başladı!

TRT1 MASUMLAR APARTMANI SON BIRIM FULL HD TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kere daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın fazla daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için şart bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden fazla daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ama işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok güç bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir coşku keşfeder. Bu buluş, onu hiç tanımadığı güvenli olmayan sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu peşine düşüp takip etmesi ise ortalığı en ince ayrıntısına kadar karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

Bir önceki yazımız olan Hekimoğlu 86. bölüm full izleme linki! Hekimoğlu son bölüm tek parça full izleme linki! Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde hekimoğlu, hekimoğlu bölümler ve hekimoğlu dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.