Genel Blog

Masumlar Apartmanı 24. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

1.089

Masumlar Apartmanı 24. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri aleyhinde ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer.  Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en deli maceralara hazırdır. Teras katında çaktırmadan arkadaşlarını ağırlamak ister. Ama gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir risk beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.
 
MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM İZLE

Masumlar Apartmanı’nın 24. birim izle bilgileri dizinin televizyondaki yayını bittikten daha sonra YouTube platformuna yükleniyor. 
Masumlar Apartmanı, OGM Pictures yapımı, birincil bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali’nin yaptığı dram, psikoloji ve aşk türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanmıştır. 

Yoruma kapalı.