Genel Blog

Masumlar Apartmanı 29. bölüm full izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

31

Masumlar Apartmanı 29. bölüm full izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 29. bölümü izleyiciyle buluştu. Masumlar Apartmanı son bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Masumlar Apartmanı 29. bölümde; Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise ayrıca Neriman’ı düş kırıklığına uğratmanın ayrıca de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır. İşte Masumlar Apartmanı son bölüm izle tek parça, full bilgileri…

Masumlar Apartmanı 29. birim izle
 
Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Ama her zamanki gibi Safiye’yle karşısında karşıya kazanç. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı rastlama, Han’ın canını sıkar. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki kararsızlık son derece korkutucudur ancak gerçeğe gelmek için bu korkunun onu durdurmasına müsade vermez.

 

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm full izle tek parça! EDHO son bölüm full izle! başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 166 bölüm ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.