Genel Blog

Masumlar Apartmanı 29. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

77

Masumlar Apartmanı 29. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 29. bölümü izleyiciyle buluştu. Masumlar Apartmanı son bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Masumlar Apartmanı 29. bölümde; Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmış gibidir. Ege ise keza Neriman’ı hayal kırıklığına uğratmanın ayrıca de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınır. İşte Masumlar Apartmanı son birim izle tek parça, full bilgileri…

Masumlar Apartmanı 29. bölüm izle
 
Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atar. Oysa her zamanki gibi Safiye’yle karşısında karşıya gelir. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han’ın canını sıkar. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlar. Kafasındaki kesin olmama son derece korkutucudur ancak gerçeğe varmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermez.

Bir önceki yazımız olan Son dakika: Elendi! Survivor Hanzade kimdir, hastalığı nedir? Survivor Hanzade Ofluoğlu evli mi, instagram adresi ne? başlıklı makalemizde survivor, survivor 2021 ve survivor 2021 gönüllüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.