Genel Blog

Masumlar Apartmanı 32. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

35

Masumlar Apartmanı 32. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

4 Mayıs 2021 akşamı Masumlar Apartmanı dizisinin 32. bölümü izleyiciyle buluştu. Masumlar Apartmanı 32. birim full tek parça izle bilgileri araştırılıyor. Masumlar Apartmanı son bölümde; Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh ’un evine giderler. Peki lakin Masumlar Apartmanı nasıl izlenir? İşte Masumlar Apartmanı full tek parça YouTube izle bilgileri…

Masumlar Apartmanı 32. birim izle

İnci ’nin yeni işinin anma yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise öbür planlar yapar. Fakat herkes dışardayken Hikmet ’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han ’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han ’ın emrivakisi, Safiye ’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han ’ın istediklerini yapacağını söyler. Fakat bir şartı vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle tek parça! EDHO son bölüm full izle! başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.