Genel Blog

Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 11 Mayıs Tanıtımı

30

Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 11 Mayıs Tanıtımı

Bilgiyo – TRT 1 ekranlarında kasırga gibi esen Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümüyle büyük alaka çekti. Reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı dizisinin hayranları nefes kesen yeni bölümün gerisinde bir sonraki bölümde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Masumlar Apartmanı 33. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı aranırken, Masumlar Apartmanı …

Bilgiyo – TRT 1 ekranlarında fırtına gibi esen Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümüyle büyük alaka çekti. Reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı dizisinin hayranları nefes kesen yeni bölümün arkasından bir sonraki bölümde neler yaşanacağını ilgiyle bekliyor. Masumlar Apartmanı 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı aranırken, Masumlar Apartmanı 33. yeni bölüm fragmanı izle linki haberimizde sizlerle.

Bu sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve milyonları peşinden sürüklemeyi başaran Masumlar Apartmanı dizisinin hayranları her salı televizyonlarının başına kurularak, dizinin yeni bölümünün başlamasını ilgiyle bekliyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi dinç oyuncu kadrosu ve gerçek hayattan esinlenen hikayesiyle tüm dikkatleri üstüne çekiyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde izleyenleri şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. Hikmet beyin ısrarlarıyla Han ve ailesi, İnci’yi istemeye gidiyor. Her ne dek Safiye sivri dilli tutumunu burada da sürdürse de bundan böyle bu duruma alışan Memduh bey, Safiye’nin bu hallerine kulak asmaz ve İnci’yi Han’a verir. öte yandan Esat ve Gülben aşkı da yeşerir. Han ve İnci’nin de yardımlarıyla Esat ile Yemeğe çıkan Gülben’in diğer taraftan misafiri vardır. Gülben’e takıntılı olan Ali, baştan olduğu gibi yemekte de Gülben’in peşini bırakmaz.

Masumlar Apartmanı dizisinde esen aşk rüzgarlarından Neriman ve Ege de nasibini alır. Ege ile Neriman’ın üniversite mevzuları yüzünden araları bozulsa da onlar birbirlerini sevdiğini birbirine gözleri ile gösterir. Neriman ve arkadaşları terasta buluştukları sırada, Han ve İnci kutlama yemeğinde, Esat ve Gülben de baş başa yemektedir. Bu sırada Safiye ile evde yalnız kalan Hikmet bey, mutfaktaki bütün çikolataları yer ve şeker komasına girer. Safiye biçare bir şekilde sağa sola koşarken imdadına yeniden Memduh bey yetişir ve Hikmet beyin insülin iğnesini yaparak hayatını kurtarır. Ama Hikmet beyi kurtarmak için tabi ama eve girmek zorunda kalır ve bu koşul Safiye’nin temizleme takıntısını tetikler. Ertesi gün Gülben ve Safiye yeniden derin bir temizliğe girişir.

Masumlar apartmanının yeni bölümünün arkasından izleyenler bir sonraki bölümde neler yaşanacağını ilgiyle bekler. Bu meraklarını bir nebze olsun tamir etmek isteyen Masumlar Apartmanı hayranları, Masumlar Apartmanı 33. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını arıyor.

Masumlar Apartmanı 33 Birim Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Exxen.com Survivor sms sıralaması 2021! Son Dakika Survivor 16. Hafta Ünlüler sms oy sıralaması sonuçları exxen başlıklı makalemizde exxen.com survivor, exxen.com survivor oy sıralaması ve exxen.com survivor sms sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.