Genel Blog

Masumlar Apartmanı Bayram kimdir? Meriç Özkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

92

Masumlar Apartmanı Bayram kimdir? Meriç Özkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları araştırılıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde apartman görevlisi olarak çalışan Bayram’ın gerçekte kim olduğu araştırılıyor. İşte Masumlar Apartmanı Bayram hakkında bilgiler…

Masumlar Apartmanı Bayram kimdir?

Bayram, Masumlar Apartmanı dizisinde apartman görevlisini canlandırmaktadır. Safiye ve Gülben dışarı çıkamadıkları için Bayram onlara yardımcı olmaktadır. Bayram’ın Gülben’e kasıt doymuş bakışları izleyiciler tarafından acaba yeni bir aşk mı doğuyor? sorulmasına niçin oldu. Gülben ona o gözle bakmamaktadır.

Meriç Özkaya kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Bayram karakterini canlandıran Meriç Özkaya daha önce Payitaht Abdülhamid ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde oynamıştır. Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Çılgın Rüzgar” dizisinde Firuz rolüyle ekranlara gelmiş olan oyuncu, “Yaşam Şarkısı” dizisinde Nedim rolüne yaşam vermiştir.

Meriç Özkaya hangi dizilerde oynadı? 

Masumlar Apartmanı (Bayram) – 2020
Payitaht Abdülhamid – 2018 / 2019
Diriliş Ertuğrul – 2018
Bir Çılgın Rüzgar (Firuz) – 2018
Ev Kira Mahalle Bizim – 2018
Savaşçı (Kırmızı) – 2017
Yaşam Şarkısı (Nedim) – 2016
Acı Aşk – 2016
Analar ve Anneler (Fevzi) – 2015
O Yaşam Benim (Yıldıray) – 2015
Urfalıyam Ezelden (Taner) – 2014
Çıngıraklı Top – 2009
Komedi Türk – 2008
Annem – 2007

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Emre kimdir? Enes Demirkapı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde enes demirkapı, enes demirkapı kimdir ve masumlar apartmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.