Genel Blog

Masumlar Apartmanı bu akşam var mı, neden yok? 20 Nisan 2021 Masumlar Apartmanı saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

31

Masumlar Apartmanı bu akşam var mı, neden yok? 20 Nisan 2021 Masumlar Apartmanı saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

Ezgi Mola, Birkan Sokullu gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Masumlar Apartmanı bu akşam 20:00’de ekrana gelmeyecek, dizinin saatinde değişiklik yaşandı. Masumlar Apartmanı yerine TRT’de iftara özel bir program yayınlanıyor. Peki fakat bu akşam Masumlar Apartmanı saat kaçta?

Masumlar Apartmanı bugün var mı?

Masumlar Apartmanı bugün saat 20:30’da ekrana geliyor.

Masumlar Apartmanı yeni bölümde;

Esra’nın başına gelenlerin ardından apartmandaki cümbür cemaat bambaşka birinden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapanın Han olduğuna emindir ve bunu kanıtlanmak için elinden geleni yapar. Safiye’nin aklındaki ad ise bir başkasıdır. Esat’ın yokluğuyla tamamen endişeye kapılan Gülben’in odağı ise hiç beklenmedik birine kayar. Neriman, kendini adamakıllı kapatmışken Ege’nin yaptığı bir hamle işin seyrini değiştirir. Bu sırada başka bir radyoyla görüşmeye giden İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden habersizdir. Han ise, her şeyin kontrolü açık havada gelişmesinin sıkıntısı içindeyken ailesi için yeni bir tehditle aleyhinde karşıya gelir.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Duymasın'ın Teo'su Ömer Güney Amerikan filminde başlıklı makalemizde çocuklar duymasın, çocuklar duymasın teo ve gemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.