Genel Blog

Masumlar Apartmanı bu akşam var mı, neden yok? 4 Mayıs 2021 Masumlar Apartmanı saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

32

Masumlar Apartmanı bu akşam var mı, neden yok? 4 Mayıs 2021 Masumlar Apartmanı saat kaçta, yeni bölüm ne zaman?

Ezgi Ara Verme, Birkan Sokullu gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Masumlar Apartmanı bu akşam 20:00 ’de ekrana gelmeyecek, dizinin saatinde değişim yaşandı. Masumlar Apartmanı yerine TRT ’de iftara özel bir program yayınlanıyor. Peki fakat bu akşam Masumlar Apartmanı saat kaçta?

Masumlar Apartmanı bugün var mı?

Masumlar Apartmanı bugün saat 20:30 ’da ekrana geliyor.

Masumlar Apartmanı yeni bölümde;

Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci ’yle Uzlaştırma arasındaki açık yüreklilik karşı çileden çıkar. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda bütün aile toplanıp Memduh ’un evine giderler. İnci ’nin yeni işinin anma yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise bambaşka planlar yapar. Ama herkes dışardayken Hikmet ’in el altından yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han ’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han ’ın emrivakisi, Safiye ’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han ’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Anıl kimdir, kaç yaşında? Selim Can Yalçın nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.