Genel Blog

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

12

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

Yeni dizi Masumlar Apartmanı TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Büyük beğeni toplayan dizi konusu le uyarı çekiyor. Reel bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Masumlar Apartmanı 23. birim canlı izle! Masumlar Apartmanı TRT 1 CANLI!

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE!

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NE?

Hakiki bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla batmış ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla batmış olan ablaları Safiye (Ezgi Ara Verme) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye karşın birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı bugün 23 Şubat Salı akşamı saat 20:00 ‘da yayınlanacak. Demin gelecek bölüm fragmanı yayınlanmadı. Çıktığında haber edeceğiz. Takipte kalabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir defa daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın fazla daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için koşul bu kere yalnızca bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Fakat işler planladığı gibi gitmez. Bundan Böyle Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı fazla kuvvet bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu peşine düşüp takip etmesi ise ortalığı tamamen karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumluluk sahibi tuttuğu kişi başkasıdır. Bir yana Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yanlamasına da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etmiştir Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve fazla geç gelir. Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. giderken Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ama bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

Birkan Sokullu – Han

Farah Zeynep Abdullah – İnci

Ezgi Ara Verme – Safiye

Merve Dizdar – Gülben

Alper Saldıran – Medeni

Mert Asutay

Açelya Ihtilal Yılhan

Atilla Şendil – Memduh

Esra Ruşan – Esra

Enes Demirkapı

Metin Coşkun – Hikmet

Uğur Uzunel – Esat

Gizem Katmer – Neriman

Dikte Özden – Ege

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Dizideki Apartman nerede, hangi şehirde, ilçede, semtte bulunuyor? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.