Genel Blog

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

154

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

Yeni dizi Masumlar Apartmanı TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Büyük beğeni toplayan dizi konusu le uyarı çekiyor. Reel bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Masumlar Apartmanı 24. bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı TRT 1 CANLI!

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE!

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NE?

Gerçek bir yaşam hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla batmış ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı bugün 2 MartSalı akşamı saat 20:00 ‘da yayınlanacak. Henü gelecek bölüm fragmanı yayınlanmadı. Çıktığında haber edeceğiz. Takipte kalabilirsiniz.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer.Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, fakat ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını misafir etmek ister. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 24. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu defa sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden fazla daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı fazla kuvvet bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu buluş, onu hiç tanımadığı güvenli olmayan sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı tamamen karıştıracak olaylar silsilesini başlatır

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

Birkan Sokullu – Han

Farah Zeynep Abdullah – İnci

Ezgi Mola – Safiye

Merve Dizdar – Gülben

Alper Saldıran – Uygar

Mert Asutay

Açelya Köklü Değişiklik Yılhan

Atilla Şendil – Memduh

Esra Ruşan – Esra

Enes Demirkapı

Metin Coşkun – Hikmet

Uğur Uzunel – Esat

Gizem Katmer – Neriman

Emir Özden – Ege

Yoruma kapalı.