Genel Blog

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 28. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

14

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 28. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

Yeni dizi Masumlar Apartmanı TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Büyük alkış toplayan dizi konusu le dikkat çekiyor. Hakiki bir yaşam hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Masumlar Apartmanı 28. bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı TRT 1 CANLI!

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE!

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NE?

Hakiki bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamış İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla doymuş olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI 29. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı bugün 6 Nisan Salı akşamı saat 20:00 ‘da yayınlanacak. Demin gelecek birim fragmanı yayınlanmadı. Çıktığında haber edeceğiz. Takipte kalabilirsiniz.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı birincil günden bu yandan zirveden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı”, 30 Mart Salı akşamı (yarın) yirmi sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı” nda bu hafta neler olacak.

İnci hemen şimdi Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın gizli tavırları karşısında daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yeniden altına kaçırır ama bu kere radikal bir karar alır. Bu karar yalnızca Gülben’i yok, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci gelir. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 28. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye, tren garından döndükten sonra evde farklı bir Gülben’le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş olabilmek için hiç umulmadık bir usul bulmuştur. Evdeki cümbür cemaat bu “yeni” Gülben’i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben’in başına gelenlerden Esra ve Esat’ı sorumlu tutan Han, bütün köprüleri yakacak bir adım atar. Neriman ise Gamze’nin yaşadığı bir soruna çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han’ı araması üzerine çoğalan olaylar, Neriman’ı zor durumda bırakırken, Han ve Ege’yi karşısında karşıya getirir.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

Birkan Sokullu – Han

Farah Zeynep Abdullah – İnci

Ezgi Mola – Safiye

Merve Dizdar – Gülben

Alper Saldırgan – Medeni

Mert Asutay

Açelya Devir Yılhan

Atilla Şendil – Memduh

Esra Ruşan – Esra

Enes Demirkapı

Metin Coşkun – Hikmet

Uğur Uzunel – Esat

Gizem Katmer – Neriman

Emir Özden – Ege

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı dizisi nerede çekiliyor? Dizideki apartman nerede? Dizi çekimleri hangi ilde, ilçede yapılıyor? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.