Genel Blog

Masumlar Apartmanı dehşete düşürecek

46

Masumlar Apartmanı dehşete düşürecek

TRT 1 ekranlarının salı akşamlarına damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı her hafta heyecan dolu bölümleriyle geceye damgasını vuruyor. Sırların tek tek açığa çıktığı Masumlar Apartmanı 29. birim fragmanı yayınlandı. Mahzene yemek taşıyan Han’ın kimi zincirlediği merak edilirken fragmanda Esra’nın “Esat” diye bağırması uyarı çekiyor.

 

İnci henüz Han’ın psikiyatristin odasında attığı kahkahaların etkisinden kurtulamamışken, Han’ın dar tavırları aleyhinde daha da endişelenir. Gülben, öğlen uykusunda yine altına kaçırır lakin bu defa radikal bir karar alır.

Bu karar sadece Gülben’i yok, evdeki tüm dengeyi sarsar. Safiye, Gülben’i kararından döndürmeye çalışırken Han ve İnci kazanç. Neriman’ın odasında kilitli olduğunu öğrenmeleri, büyük bir krizin başlangıcı olur. Evde herkesin arası gerginken Neriman’ın beklenmedik planını devreye sokması ise daha büyük sorunları beraberinde getirir.

Bir önceki yazımız olan Alev Alev 22. bölüm izle tek parça! Alev Alev son bölüm full izle! başlıklı makalemizde 8 nisan alev alev 22. bölüm tek parça full izle, alev alev 22. bölüm izle ve alev alev dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.