Genel Blog

Masumlar Apartmanı Esat kimdir, kaç yaşında? Uğur Uzunel nereli, hangi dizilerde oynadı?

9

Masumlar Apartmanı Esat kimdir, kaç yaşında? Uğur Uzunel nereli, hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakteri izleyici göre merak ediliyor. Esat karakteri gün geçtikçe daha pozitif dikkat çekmektedir. Peki ama Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel kimdir?

Masumlar Apartmanı Esat kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakterini Uğur Uzunel canlandırmaktadır. Esat, hayatına doğru kadının girmesini beklemekte, baba olma gerçek dışı ile yanıp tutuşmaktadır.

Masumlar Apartmanı Esat hangi dizilerde oynadı?

Uğur Uzunel, 12 Kasım 1988 yılında İzmir ’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı mezunu olan Uzunel, “Ağır Roman Yeni Dünya” dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Uğur Uzunel keza, “İkimizin Yerine”, “Nefesim Kesilene Değin”, “Afili Aşk”, “Aşk ve Mavi”, gibi birçok dizi ve filmde rol aldı.

Masumlar Apartmanı
Gerçek bir yaşam hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu ’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamış İnci ’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci ’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla doymuş ailesi beklemektedir. Han ’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Ara Verme) ve Gülben ’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han ’ın her şeye karşın birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı – 20.00

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Neriman kimdir, kaç yaşında, hastalığı nedir? Gizem Katmer hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.