Genel Blog

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir, gerçek adı ne? Gökçe Aydın hangi dizilerde oynadı?

136

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir, gerçek adı ne? Gökçe Aydın hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisinde oyuncular merakla araştırılıyor. Masumlar Apartmanı Gamze karakteri Gökçe Açık Fikirli göre canlandırılmaktadır. Peki ama Masumlar Apartmanı’nın Gamze’si Gökçe Okumuş kimdir?

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Gamze karakteri Neriman’ın sınıf arkadaşıdır. Neriman Emre’ye aşıktır, Emre ise Gamze’ye aşıktır. Neriman Emre’ye istemeyerek Gamze ile aralarının daha iyi olması için yardım edecektir. 

Gamze karakteri Neriman’ın sınıf arkadaşı olarak bizlerle birlikte olmakta iken Neriman’ın da aşık olduğu Emre, Gamze’ye aleyhinde alaka duyduğunu bilmekteyiz. Neriman’dan Masumlar Apartmanı Gamze’ye aşık olduğunu söyleyen Emre, kendisinden destek istese de Neriman Kalbi Kırık bir şekilde bu konuda tezgâhtar olacağını söylemektedir.

Gökçe Aydınlatılmış kimdir?

Masumlar Apartmanı Gamze karakteri Gökçe Açık Fikirli tarafından canlandırılmaktadır. 1996 doğumlu olan Gökçe Açık Fikirli, İstanbul doğumlu. Üniversiteyi İzmir’ de Ege üniversitesinde aydınlatılmış ve yüksek lisans yapmıştır. Ege üniversitesinde Tarım Bölümünü ve Bahçe Bitkileri alanında yüksek lisans yapmayı seçen Gökçe, oyunculuk eğitimine Marifetli Drama İzmir Playback Tiyatro Topluluğu’ nda başlamıştır. Şuan Ateş Menajerlik ile çalışarak kariyerinde ilerliyor. Oyunculuk yapmanın yanı sıra temel diksiyon ve oyunculuk eğitimleriyle kendini geliştirmeye devam ediyor. Oynadığı diziler arasında; Masumlar Apartmanı, Tutunamayanlar, Canevim, 4N1K: Yeni Başlangıçlar gibi ilgi görebilen prodüksiyonlar bulunmakta. Dizi projelerinin yanı sıra Akbank, Korkmaz, Bosch, Lays, Sprite gibi reklam projeleri de bulunmakta.

Gökçe İngilizce ve İtalyanca edinmek üzere iki dil biliyor. Hobileri aralarında Yoga, Trekking, Kampçılık var.

Yoruma kapalı.