Genel Blog

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir? Gökçe Aydın hangi dizilerde oynadı?

10

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir? Gökçe Aydın hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisinde oyuncular merakla araştırılıyor. Masumlar Apartmanı Gamze karakteri Gökçe Aydınlatılmış göre canlandırılmaktadır. Peki fakat Masumlar Apartmanı’nın Gamze’si Gökçe Okumuş kimdir?

Masumlar Apartmanı Gamze kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Gamze karakteri Neriman’ın sınıf arkadaşıdır. Neriman Emre’ye aşıktır, Emre ise Gamze’ye aşıktır. Neriman Emre’ye isteksizce Gamze ile aralarının daha iyi olması için takviye edecektir. 

Gamze karakteri Neriman ’ın sınıf arkadaşı olarak bizlerle birlikte olmakta iken Neriman ’ın da aşık olduğu Emre, Gamze ’ye karşısında ilgi duyduğunu bilmekteyiz. Neriman ’dan Masumlar Apartmanı Gamze ’ye aşık olduğunu söyleyen Emre, kendisinden takviye istese de Neriman Çok Üzgün bir şekilde bu konuda yardımcı olacağını söylemektedir.

Gökçe Açık Fikirli kimdir?

Masumlar Apartmanı Gamze karakteri Gökçe Aydın göre canlandırılmaktadır. 1996 doğumlu olan Gökçe Okumuş, İstanbul doğumlu. Üniversiteyi İzmir ’ de Ege üniversitesinde aydınlatılmış ve yüksek lisans yapmıştır. Ege üniversitesinde Tarım Bölümünü ve Bahçe Bitkileri alanında yüksek lisans yapmayı seçen Gökçe, oyunculuk eğitimine Yaratıcı Drama İzmir Playback Tiyatro Topluluğu ’ nda başlamıştır. Şuan Alev Menajerlik ile çalışarak kariyerinde ilerliyor. Oyunculuk yapmanın yanı sıra temel diksiyon ve oyunculuk eğitimleriyle kendini geliştirmeye devam ediyor. Oynadığı diziler arasında; Masumlar Apartmanı, Tutunamayanlar, Canevim, 4N1K: Yeni Başlangıçlar gibi ilgi görebilen prodüksiyonlar bulunmakta. Dizi projelerinin yanı sıra Akbank, Korkmaz, Bosch, Lays, Sprite gibi reklam projeleri de bulunmakta.

Gökçe İngilizce ve İtalyanca almak üzere iki dil biliyor. Hobileri aralarında Yoga, Trekking, Kampçılık var.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Hikmet dede kimdir? Metin Coşkun kaç yaşında? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.