Genel Blog

Masumlar Apartmanı Gülru kimdir, kaç yaşında? Pervin Bağdat hangi dizilerde oynadı?

15

Masumlar Apartmanı Gülru kimdir, kaç yaşında? Pervin Bağdat hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna en son Tansel Öngel’in Safiye’nin birincil ve tek aşkı Naci karakteri dahil olmuştu. Masumlar Apartmanı dizisine bu hafta yeni bir oyuncu daha katılıyor, diziye yeni katılan isim Pervin Bağdat oldu. Bağdat dizide Naci’nin eşini canlandıracak.

Pervin Bağdat kimdir?

Masumlar Apartmanı Gülru’ya yaşam veren Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Başak burcudur. 1981 yılının Eylül ayında İstanbul ’da dünyaya gelen Pervin Bağdat birincil oyunculuk deneyimini 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli dizide Kamuran karakteri ile gerçekleştirmiştir.
Daha sonradan Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Değişim, Cefa Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.
Ayrıca 2017 yılında Kürklü Venüs isimli tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Büyük Kasaba Tiyatroları ’nda Şekerpare, Kerbela, Ankara Devlet Tiyatrosu ’nda Galilei ’nin Yaşamı. Bakırköy Belediye Tiyatroları ’nda Aklı Havada ve Uygar Hali Bayan, Ya Da Tiyatrosu ’nda ise Body Peeling gibi oyunlarda yer almıştır.

Safiye ile birincil aşkı Naci arasında aşk baştan doğar mı?
Masumlar Apartmanı her salı yeni bölümleriyle izleyici kadar merakla izlenmektedir. Önümüzdeki bölümlerde belirli olacak. 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Esat kimdir, kaç yaşında? Uğur Uzunel nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.