Genel Blog

Masumlar Apartmanı Gülru kimdir? Masumlar Apartmanı Gülru kaç yaşında, nereli? Pervin Bağdat’ın oynadığı diziler merak edildi!

0 31

Masumlar Apartmanı Gülru kimdir? Masumlar Apartmanı Gülru kaç yaşında, nereli? Pervin Bağdat'ın oynadığı diziler merak edildi!

Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna en son Tansel Öngel’in Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci karakteri dahil olmuştu. Masumlar Apartmanı dizisine bu hafta yeni bir oyuncu daha katılıyor, diziye yeni katılan isim Pervin Bağdat oldu. Bağdat dizide Naci’nin eşini canlandıracak.

Pervin Bağdat kimdir?

Masumlar Apartmanı Gülru’ya hayat veren Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Başak burcudur. 1981 yılının Eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelen Pervin Bağdat ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli dizide Kamuran karakteri ile gerçekleştirmiştir.
Daha sonra Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Dönüşüm, Azap Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.
Ayrıca 2017 yılında Kürklü Venüs isimli tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Şekerpare, Kerbela, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Galilei’nin Yaşamı. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda Aklı Havada ve Medeni Hali Kadın, Ya Da Tiyatrosu’nda ise Body Peeling gibi oyunlarda yer almıştır.

Safiye ile ilk aşkı Naci arasında aşk yeniden doğar mı?
Masumlar Apartmanı her salı yeni bölümleriyle izleyici tarafından ilgiyle izlenmektedir. Önümüzdeki bölümlerde belli olacak. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.