Genel Blog

Masumlar Apartmanı hangi gün saat kaçta başlıyor? Bugün Masumlar Apartmanı var mı? Masumlar Apartmanı Canlı izle

32

Masumlar Apartmanı hangi gün saat kaçta başlıyor? Bugün Masumlar Apartmanı var mı? Masumlar Apartmanı Canlı izle

Masumlar Apartmanı, OGM Medya imzalı, birincil bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı aile ve aşk türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanmıştır.

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamış İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla batmış ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla doymuş olan ablaları Safiye (Ezgi Ara Verme) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye karşın birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı – 20.00

TRT Canlı izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
TRT Canlı izle tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Meryem kim? Serpil Gül kaç yaşında? Safiye'nin Anneannesi kimdir? başlıklı makalemizde masumlar apartmanı, masumlar apartmanı meryem ve masumlar apartmanı safiyenin anneannesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.