Genel Blog

Masumlar Apartmanı hangi gün saat kaçta başlıyor? Masumlar Apartmanı bu akşam var mı? Masumlar Apartmanı Canlı izle

19

Masumlar Apartmanı hangi gün saat kaçta başlıyor? Masumlar Apartmanı bu akşam var mı? Masumlar Apartmanı Canlı izle

Masumlar Apartmanı, OGM Medya imzalı, ilk bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı aile ve aşk türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanmıştır.

Hakiki bir yaşam hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamış İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla doymuş olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye karşın birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı – 20.00

TRT Canlı izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
TRT Canlı izle tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Naci'ye ne oldu, öldü mü, hastalığı ne? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.