Genel Blog

Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir, Safiye’nin annesi neden öldü? Açelya Devrim Yılhan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

14

Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir, Safiye'nin annesi neden öldü? Açelya Devrim Yılhan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın oyuncuları merak ediliyor. Dizide Safiye’nin annesi Hasibe’yi canlandıran Açelya Ihtilal Yılhan’ın kim olduğu merak ediliyor. İşte Açelya Ihtilal Yılhan ile ilgili bilgiler!

Masumlar Apartmanı Safiye’nin annesi kim?

Masumlar Apartmanı dizisinde Han, Safiye, Gülben ve Neriman’ın annesi Hasibe rolüne Açelya Köklü Değişiklik Yılhan hayat veriyor. Açelya Devir İlhan 1985 yılında doğmuştur ve Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur. Sporla da ilgilenen Açelya Devrim İlhan, Safiye’nin annesini canlandırmaktadır. 

Açelya Köklü Değişiklik Yılhan kimdir?

2 Eylül 1985 Ankara doğumlu olan genç oyuncu, emekli bir albay baba ve ev kadını bir annenin tek evladıdır. Oyunculuk eğitimini üniversitede alan Yılhan, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Sporla yakından ilgili olan oyuncu, özel olarak tenis oynamaktadır.

İlk oyunculuk deneyimini Unutma Beni adlı dizide bölge yetenekli oyuncu; filmde  bir sonraki projesi 3 sezon gibi uzun bir zaman yer aldığı Deniz Yıldızı olmuştur.

2011 yılında yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği Beni Unutma adlı filmde, Mert Fırat, Tuba Ünsal, Kenan Ece gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Esra kimdir? Esra Ruşan kaç yaşında, eşi kimdir? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.