Genel Blog

Masumlar Apartmanı Hikmet dede kimdir, hastalığı ne? Atilla Şendil kaç yaşında?

61

Masumlar Apartmanı Hikmet dede kimdir, hastalığı ne? Atilla Şendil kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuyla merak ediliyor. Masumlar Apartmanı adlı dizinin 5. bölümüne büyükbaba karakteri damga vurdu. Peki lakin Masumlar Apartmanının dedesi kimdir?

Masumlar Apartmanı Memduh Büyükbaba kimdir?

Han’ın gönlünü kaptırdığı İnci’nin otoriter dedesidir Memduh. Yıllar evvel kızı Filiz yanlış bir evlilik yapsa da Memduh kızına engel olamamıştır. Kızına tekrar tekrar ayrıl dese de sözünü dinletememiştir. Damadı Haluk nedeniyle kızı Filiz’in öldüğüne inanan Memduh, damadına hiddet doludur. İnci’yi koruyup gözeten Memduh, kızı Filiz’in başına gelen torunu İnci’nin de başına gelir korkusuyla yaşamaktadır. böylece onu her zaman zorlama aşağı miktar.

Atilla Şendil kimdir?

Atilla Şendil, 1963 yılında Eskişehir’de doğmuştur.

Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda atama yapmıştır.

1997 yılında Baba Evi dizisi ile kariyerine adım atan oyuncu; Kurtlar Vadisi, Vicdan, Güllerin Savaşı, Vicdan, Sen de Gitme, OKS Anneleri gibi diziler de rol almıştır.

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Fikret karakterini canlandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Han hastalığı nedir, neden çöp topluyor? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.