Genel Blog

Masumlar Apartmanı Hikmet dede kimdir, hastalığı nedir? Atilla Şendil kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

19

Masumlar Apartmanı Hikmet dede kimdir, hastalığı nedir? Atilla Şendil kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuyla merak ediliyor. Masumlar Apartmanı adlı dizinin 5. bölümüne büyükbaba karakteri damga vurdu. Peki ama Masumlar Apartmanının dedesi kimdir?

Masumlar Apartmanı Memduh Dede kimdir?

Han’ın gönlünü kaptırdığı İnci’nin otoriter dedesidir Memduh. Yıllar evvel kızı Filiz hatalı bir evlilik yapsa da Memduh kızına engel olamamıştır. Kızına tekrar tekrar ayrıl dese de sözünü dinletememiştir. Damadı Haluk sebebiyle kızı Filiz’in öldüğüne inanan Memduh, damadına öfke doludur. İnci’yi koruyup gözeten Memduh, kızı Filiz’in başına gelen torunu İnci’nin de başına gelir korkusuyla yaşamaktadır. böylece onu hep zorlama aşağı miktar.

Atilla Şendil kimdir?

Atilla Şendil, 1963 yılında Eskişehir’de doğmuştur.

Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.

Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda ödev yapmıştır.

1997 yılında Baba Evi dizisi ile kariyerine adım atan oyuncu; Kurtlar Vadisi, Vicdan, Güllerin Savaşı, Vicdan, Sen de Gitme, OKS Anneleri gibi diziler de rol almıştır.

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Fikret karakterini canlandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Survivor bu hafta kim elendi? 23 Şubat 2021 Survivor bu hafta SMS sıralaması belli oldu mu, kim gitti? başlıklı makalemizde survivor bu hafta eleme adayları, survivor bu hafta elenen ve survivor bu hafta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.