Genel Blog

Masumlar Apartmanı Naci hastalığı merak edildi! Masumlar Apartmanı Naci kaç yaşınad?

12

Masumlar Apartmanı Naci hastalığı merak edildi! Masumlar Apartmanı Naci kaç yaşınad?

TRT 1 ekranlarında her salı yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin hastalığı merak ediliyor. Safiye’nin çocukluk aşkı olarak diziye dahil olan Tansel Öngel’in yere düşmesi ve doktora gitmesi araştırılmaktadır. Peki ama Safiye’nin büyük aşkı Naci’nin hastalığı ne ölecek mi?

Masumlar Apartmanı Naci hasta mı?

Masumlar Apartmanı Naci’nin hastalığı doktor raporları sonrası öğrenilecek, az önce bilinmemektedir. Naci’nin hastalığı vücudunun bambaşka kısımlarında yaşadığı uyuşma ve anestezi olarak bilinmektedir. Naci zaman zaman ellerini hareket ettirmemektedir. İzleyiciler Naci’nin hastalığının felç olduğunu düşünmektedir. Naci öğretmenin doktora gittiği ve hasta olduğu öğrenildi. Safiye’nin kendisi ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin arkasından Naci yere düşmüştü. 

Tansel Öngel ’in canlandırdığı Naci karakterinin gizlediği bir hastalık vardır. Naci ölmeden önce tekrar Safiye ile bir arada edinmek istiyor ve bunun için de elinden geleni yapıyor. Ama Naci ’nin eşi Gülru bir türlü onun peşini bırakmamaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Naci kimdir, nereli? Tansel Öngel kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde baraj son bölüm izle, bugün masumlar apartmanı var mı 30 mart ve madalyonun içi pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.