Genel Blog

Masumlar Apartmanı ‘Naci’ kimdir, gerçek adı ne? Masumlar Apartmanı ‘Naci’ hastalığı ne, ölüyor mu? Tansel Öngel kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

87

Masumlar Apartmanı 'Naci' kimdir, gerçek adı ne? Masumlar Apartmanı 'Naci' hastalığı ne, ölüyor mu? Tansel Öngel kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Ara Verme, Merve Dizdar’ın rol aldığı Masumlar Apartmanı, konusu dek oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Ezgi Ara Verme’nın canlandırdığı Safiye karakterinin çocukluk aşkı ve hayatını değiştiren kişi olan Naci, yıllar daha sonra geri döndü. Demin Safiye’ye söyleyemese de kısa bir ömrü kalan Naci’nin tek amacı Safiye’yi kurtarmak, ona tekrar hayat saptamak. Peki, Masumlar Apartmanı “Naci” kimdir, hakiki adı ne? Masumlar Apartmanı “Naci” hastalığı ne, ölüyor mu? Tansel Öngel kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

TANSEL ÖNGEL KİMDİR?

Tansel Öngel, 4 Eylül 1976 yılında Kilis’te doğmuştur ve 44 yaşındadır. Öngel, Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur.

2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nde göreve başlamış ve hâlen İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatkâr olarak görevini sürdürmektedir.

Bir Takım TV dizilerinde oynayan oyuncu Mükemmel Yüzyıl’da 36 bölüm baştan başa “Alvise Gritti” rolünü oynadı (37. bölümde yerine başka bir oyuncu kadroya dahil olmuştur). Yaz’ın Öyküsü adlı yaz ve gençlik dizisinde Yaz’ın babası Mert karakterini canlandırmıştır. Masumlar Apartmanı’nda Naci karakterini canlandırmaktadır.

MASUMLAR APARTMANI NACİ ÖLECEK Mİ?

Masumlar Apartmanı’nın sevilen karakteri Safiye’nin birincil aşkı rolüyle Naci yani Tansel Öngel diziye birkaç hafta önce dahil olmuştu. Günahsız aşkları ve hatıraları ile Masumlar Apartmanı Safiye ve Naci’nin aşkı izleyenleri çok duygulandırdı! Ayrıca Safiye’nin yumuşaması, takıntılarının azalması ve sevgi duygusunun öne çıkması izleyenleri sevindiriyordu ama, Safiye Naci’nin eski en yakın arkadaşıyla evlenmesi ve çocuğunun olduğunu öğrendi.

Yoruma kapalı.