Genel Blog

Masumlar Apartmanı Naci ölüyor mu? Masumlar Apartmani Naci ölecek mi? Masumlar Apartmanı’nın Naci’si Tansel Öngel diziden ayrıldı mı?

8

Masumlar Apartmanı Naci ölüyor mu? Masumlar Apartmani Naci ölecek mi? Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel diziden ayrıldı mı?

Yılın en sevilen ve en çok seyredilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümüyle TRT1 ekranlarına gelecek. Masumlar Apartmanı son bölümü izleyenler Naci’nin Safiye’yle sinemadayken fenalaşıp filmden çıkması ve kötü olması üstüne Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi? Masumlar Apartmanı Naci ölüyor mu? Masumlar Apartmanı’nın Naci’si Tansel Öngel diziden ayrılıyor mı? soruları gündeme geldi!

MASUMLAR APARTMANI NACİ ÖLÜYOR MU? ÖLECEK Mİ?

Masumlar Apartmanı’nın sevilen karakteri Safiye’nin birincil aşkı rolüyle Naci yani Tansel Öngel diziye birkaç hafta önce dahil olmuştu. Günahsız aşkları ve hatıraları ile Masumlar Apartmanı Safiye ve Naci’nin aşkı izleyenleri çok duygulandırdı! Hem Safiye’nin yumuşaması, takıntılarının azalması ve sevgi duygusunun öne çıkması izleyenleri sevindiriyordu ancak, diziden fena bir haber geldi. Masumlar Apartmanı Naci’nin hasta olduğu zaten anlaşılıyordu ve Naci’nin öleceği söyleniyordu! Masumlar Apartmanı Naci ölecek haberleri özellikle son fragmanla baştan gündeme geldi. Naci’nin ölmesinin gerisinde Masumlar Apartmanı Naci’si Tansu Öngel diziden ayrılacak.

Bir önceki yazımız olan Baraj dizisi nerede çekiliyor? Baraj dizisi hangi filmden ve kitaptan uyarlamadır? Baraj hangi ilde ve ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde baraj dizisi nerede çekiliyor, baraj dizisi nerede çekiliyor fox tv ve baraj dizisi nerede çekiliyor ısparta hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.