Genel Blog

Masumlar Apartmanı Naci’nin hastalığı ne? Masumlar Apartmanı Naci nereye gidiyor, diziden ayrılıyor mu?

22

Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığı ne? Masumlar Apartmanı Naci nereye gidiyor, diziden ayrılıyor mu?

TRT 1 ekranlarında her salı yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin hastalığı merak ediliyor. Safiye’nin çocukluk aşkı olarak diziye dahil olan Tansel Öngel’in yere düşmesi ve doktora gitmesi araştırılmaktadır. Peki lakin Safiye’nin büyük aşkı Naci’nin hastalığı ne ölecek mi?

Masumlar Apartmanı Naci hasta mı?

Masumlar Apartmanı Naci’nin hastalığı hekim raporları sonrası öğrenilecek, az önce bilinmemektedir. Naci’nin hastalığı vücudunun öbür kısımlarında yaşadığı uyuşma ve duyu yitimi olarak bilinmektedir. Naci ara sıra ellerini hareket ettirmemektedir. İzleyiciler Naci’nin hastalığının felç olduğunu düşünmektedir. Naci öğretmenin doktora gittiği ve hasta olduğu öğrenildi. Safiye’nin kendisi ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin ardından Naci yere düşmüştü. 

Tansel Öngel’in canlandırdığı Naci karakterinin gizlediği bir rahatsızlık vardır. Naci ölmeden önce bitmiş Safiye ile bir arada olmak istiyor ve bunun için de elinden geleni yapıyor. Lakin Naci’nin eşi Gülru bir türlü onun peşini bırakmamaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı İnci'nin babası kimdir, nasıl öldü? Mert Asutay kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.