Genel Blog

Masumlar Apartmanı Naci’nin kızı kimdir? Ayça Melek Gülerce kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

47

Masumlar Apartmanı Naci'nin kızı kimdir? Ayça Melek Gülerce kaç yaşında hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisindeki oyuncular izleyici kadar araştırılıyor. Diziye yeni oyuncu olarak Ayça Melek Gülerce katılmıştır. İzleyiciler Ayça Melek Gülerce’nin Naci’nin kızı rolünde olacağını varsayım etmektedir. Peki fakat Masumlar Apartmanı Naci’nin kızı Ayça Melek Gülerce kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı Naci’nin kızı kimdir, kaç yaşında?
Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızını Ayça Melek Gülerce canlandırmaktadır. Naci’nin kızı 11 yaşındadır.

Ayça Melek Gülerce kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızı rolünü canlandıran Ayça Melek Gülerce, ilk kez ekranlara Bayan adlı dizinin 40 ile 48’inci bölümleri arasında gelmiştir ve bu Ayça Melek Gülerçe’nin birincil kamera karşısı oyunculuğu olmuştur. Oyuncu şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna katılmaya hazırlanıyor. Daha öncesinde oyuncunun oynadığı 11 adet reklam bulunuyor ve kendisi 10 yaşında.

Ayça Melek Gülerçe hayatı, yaşamı, kaç yaşında?
2010 senesinde dünyaya gözlerini İstanbul’da açmıştır minik oyuncu. Kendisi 31 kilodur ve 1, 39 metre boyundadır. Yusuf Güney Gün ajansın himayesinde bulunan bir oyuncudur. Daha öncelerinde; Migros, Eti Benim O, Algida ve Garanti Bonus gibi çoğu reklam filmlerinde bulunan oyuncu mektep hayatına 3. Derslik öğrencisi olarak devam etmektedir. bununla birlikte modellikte yapmakta olan Ayça Melek Gülerçe, Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna seçilmiş ve büyük ihtimalle Naci’nin kızı olan karakteri canlandıracaktır.

 

Ayça Melek Gülerçe’nin oynadığı diziler

• Bayan(2019)
• Masumlar Apartmanı(2021)

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Gülru kimdir, gerçek adı ne? Pervin Bağdat kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.