Genel Blog

Masumlar Apartmanı Naci’ye ne oldu, öldü mü, hastalığı ne?

61

Masumlar Apartmanı Naci'ye ne oldu, öldü mü, hastalığı ne?

TRT 1 ekranlarında her salı yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin hastalığı merak ediliyor. Safiye’nin çocukluk aşkı olarak diziye dahil olan Tansel Öngel’in yere düşmesi ve doktora gitmesi araştırılmaktadır. Peki fakat Safiye’nin büyük aşkı Naci’nin hastalığı ne ölecek mi?

Masumlar Apartmanı Naci hasta mı?

Masumlar Apartmanı Naci’nin hastalığı hekim raporları sonrası öğrenilecek, demin bilinmemektedir. Naci’nin hastalığı vücudunun farklı kısımlarında yaşadığı uyuşukluk ve anestezi olarak bilinmektedir. Naci ara sıra ellerini hareket ettirmemektedir. İzleyiciler Naci’nin hastalığının felç olduğunu düşünmektedir. Naci öğretmenin doktora gittiği ve hasta olduğu öğrenildi. Safiye’nin kendisi ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin arkasında Naci yere düşmüştü. 

Tansel Öngel’in canlandırdığı Naci karakterinin gizlediği bir rahatsızlık vardır. Naci ölmeden önce her tarafta Safiye ile bir arada almak istiyor ve bunun için de elinden geleni yapıyor. Fakat Naci’nin eşi Gülru bir türlü onun peşini bırakmamaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Gülben'in hastalığı ne? Merve Dizdar kimdir, kaç yaşında? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.