Genel Blog

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı İstanbul’da nerede yaşandı, çekildi?

20

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı İstanbul'da nerede yaşandı, çekildi?

Masumlar Apartmanı dizisindeki böylece fazla olay araştırılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunun yanı sıra çekim yeri de merak edilenler arasında. Peki ama Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?

Masumlar Apartmanı hangi semtte? 
Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul’un otantik ilçesi Balat ve Beyoğlu’nda yapılıyor. Masumlar Apartmanı’nın çekildiği apartman, daha önce Karakter dizisinde de kullanılmıştı. Dizilere konut sahipliği yapan apartman Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Günlük Sokak’ta yer alıyor.

Masumlar Apartmanı
Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla batmış ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla doymuş olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye karşın birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı – 20.00

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Naci'nin hastalığı ne? Masumlar Apartmanı Naci nereye gidiyor, diziden ayrılıyor mu? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.