Genel Blog

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı nerede yaşandı?

21

Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı nerede yaşandı?

Masumlar Apartmanı dizisindeki o kadar fazla durum araştırılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunun yanı sıra çekim yeri de merak edilenler arasında. Peki fakat Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?

Masumlar Apartmanı hangi semtte? 
Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul’un otantik ilçesi Balat ve Beyoğlu’nda yapılıyor. Masumlar Apartmanı’nın çekildiği apartman, daha önce Şahsiyet dizisinde de kullanılmıştı. Dizilere konut sahipliği yapan apartman Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.

Masumlar Apartmanı
Gerçek bir yaşam hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamış İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla batmış ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı – 20.00

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı ne (dispozofobi)? Han neden çöp topluyor? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.