Genel Blog

Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir? Gerçek Adı Ne?

10

Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Bilgiyo – Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir? TRT1 ekranlarının bu sezon yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde hayatımıza yeni bir kişilik daha giriyor. Dizinin hayranlarının dikkatini çeken yeni karakter Okşan merak konusu oldu. Daha önce televizyon dizilerinden de tanıdık olmadığımız Okşan karakterinin kim olduğu merak ediliyor. Peki Masumlar Apartmanı Okşan reel adı ne? TRT 1 …

Bilgiyo – Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir? TRT1 ekranlarının bu sezon yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde hayatımıza yeni bir karakter daha giriyor. Dizinin hayranlarının dikkatini çeken yeni kişilik Okşan merak konusu oldu. Daha önce televizyon dizilerinden de aşina olmadığımız Okşan karakterinin kim olduğu merak ediliyor. Peki Masumlar Apartmanı Okşan hakiki adı ne?

TRT 1 kanalının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı, bu sezon yeni başlayan dizilerden biri. Fakat Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan ve epeyce cazibeli senaryosuyla izleyiciyi kendine bağlayan dizi, pazartesi günleri en çok izlenen programlardan biri olmayı başarıyor. Dizinin başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah gibi fazla ünlü oyuncular yer alıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşam yayınlanacak olan 32. bölümüyle birlikte oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oluyor.

Masumlar Apartmanı Okşan Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüyle birlikte hayatımıza girecek olan Okşan karakteri seyircilerin ilgisini çekti. Dizide psikolojik sorunları olan Safiye ve ailesinin yaşadığı evin kapısına dayanan Okşan, Safiye’nin onu eve almaması ve kovmasına karşın kapıdan gitmiyor. Eve yabancı kimseyi almayan, kardeşinin eşi İnci’ye bile hayatı zindan eden Safiye’nin hiç tanımadığı birini eve alması imkansız olarak görünüyor. Ama Okşan da bu şart aleyhinde tez pes edeceğe benzemiyor.

Aniden kapıya dayanan Okşan’ı eve almamak için çabalayan Safiye ve Gülben’in, Okşan’ı adeta defetmeye çabaladıkları sırada babaları Hikmet bey geliyor. Hikmet beyle karşılaşan okşan kendini tanıtıyor. Memleketten bir tanıdıklarının kızı olan Okşan’ın annesi ve babasının adını söylemesi üstüne Hikmet beyin Okşan’ı tanıması Safiye’yi şaşırtır. Alzheimer olduğu için kendi çocuklarını bile ara sıra tanıyamayan Hikmet beyin senelerdir görmediği birini tanıması herkesi şaşırtır.

Her ne dek Hikmet bey Okşan’ı tanısa da, Safiye’nin onu eve almaya niyeti yoktur. Kardeşinin eşini bile eve elde etmek istemeyen, babası fenalaştığında konut kirlenecek endişesiyle ambulansı aramayan, sağlıkçılar eve girdiği için günlerce temizlik yapan Safiye’nin bir yabancıyı eve alması imkansız görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı Final mi Yapıyor? Final Tarihi Belli Oldu mu? başlıklı makalemizde sefirin kızı final bölüm izle, sefirin kızı final izle ve sefirin kızı final mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.