Genel Blog

Masumlar Apartmanı saat kaçta başlayacak? 30 Mart Masumlar Apartmanı yeni bölümü neden başlamadı?

37

Masumlar Apartmanı saat kaçta başlayacak? 30 Mart Masumlar Apartmanı yeni bölümü neden başlamadı?

Masumlar Apartmanı dizisi milli maç nedeniyle bu akşam yayınlanmayacakMasumlar Apartmanı dizisi milli maç nedeniyle bu akşam yayınlanmayacak

Ekranların en çok seyredilen dizilerinden olan Masumlar Apartmanı‘nın 30 Mart akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Peki, 30 Mart 2021 Masumlar Apartmanı niçin yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Masumlar Apartmanı bugün yok mu? Masumlar Apartmanı ne zaman, saat kaçta?

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN?

Normalde her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da TRT 1 ekranlarında başlayan Masumlar Apartmanı bu hafta Dünya Kupası grup eleme maçından dolayı ekranlara gelmeyecek.

MASUMLAR APARTMANI BUGÜN DEĞIL MU?

Bugün TRT 1 yayınlama akışına göre saat 21:45 ‘de Türkiye – Letonya maçı olacak. Bundan nedeniyle Masumlar Apartmanı yeni bölümü bugün ekranlara gelmeyecek. Yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor.

MASUMLAR APARTMANI BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Hayır dizi kaldığı yerden devam ediyor. Fakat bugün maç olduğundan nedeniyle ekranlara gelmedi. Yeni bölüm haftaya yayınlanacak.

TRT 1 YAYIN AKIŞI (30 MART SALI)

20:00 – Türk Sineması “Rafadan Tayfa Göbeklitepe”

21:45 – 2022 Dünya Kupası Türkiye-Letonya (İlk güya)

22:45 – 2022 Dünya Kupası Türkiye-Letonya (İkinci güya)

Türkiye-Letonya maçından nedeniyle bu hafta Masumlar Apartmanı yeni bölümü olmayacak.

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı yok mu? 30 Mart Salı Masumlar Apartmanı 28. yeni bölümü yok mu, neden yok? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.