Genel Blog

Masumlar Apartmanı Safiye’nin küçüklüğünü kim oynuyor? İrem Kübra Bakırtaş kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

30

Masumlar Apartmanı Safiye'nin küçüklüğünü kim oynuyor? İrem Kübra Bakırtaş kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı dizisinde en çok dikkat çeken Safiye karakteridir. Henüz lise yıllarında okulla ilgili olan Safiye annesinin onun okula gitgide artarak sevgili bulacağını düşünmesi sebebiyle okullar arasına uzaklık koymuştur. Çoğu izleyici dizide Safiye’nin çocukluğunu canlandıran ismi merak etmektedir. Safiye’nin annesi onun okuduğu kitaplara karışır ve Safiye’ye sürekli her tarafı kirletmişsin diyerek eleştirir. Safiye onu mutlu etmek istedikçe annesi onu mutsuz etmenin bir yolunu bulur. Sevgiyi annesinden göremeyen Safiye, babasının da onu sevmediğini düşündüğü için temizleme yaparak kendini rahatlatır. Bu vakit içerisinde bir hastalık haline kazanç ve Safiye zamanla annesi gibi davranır. İşte Safiye’nin gençliği!

Masumlar Apartmanı Safiye’nin küçüklüğünü kim oynuyor? 

İrem Kübra Bakırtaş adlı oyuncu Masumlar Apartmanı’nda Safiye’nin küçüklüğünü yani gençliğini canlandırmaktadır. İrem Kübra Bakırtaş, Aybüke Pusat ile “Gilette Venüs” reklam filminde rol almıştır. İlk rol aldığı dizisi Masumlar Apartmanı dizisidir. Dizide Ezgi Mola ’nın canlandırdığı Safiye karakterinin çocukluğuna hayat vermektedir.

İrem Kübra Bakırtaş Dizileri ve Filmleri
(Masumlar Apartmanı Safiye Çocukluğu)
Masumlar Apartmanı (Safiye Çocukluğu) – 2020

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı senaristi Deniz Madanoğlu kimdir? başlıklı makalemizde deniz madanoğlu, deniz madanoğlu kimdir ve deniz madanoğlu masumlar apartmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.