Genel Blog

Masumlar Apartmanı yeni bölüm bugün yok mu, saat kaçta başlayacak? Masumlar Apartmanı neden geç başlıyor?

24

Masumlar Apartmanı yeni bölüm bugün yok mu, saat kaçta başlayacak? Masumlar Apartmanı neden geç başlıyor?

Masumlar Apartmanı’nın bugün geç başlamasından dolayı seyirciler göre Masumlar Apartmanı yeni bölüm neden başlamadı, geç mi başlıyor, neden başlıyor gibi soruların cevapları merak edildi. Peki, Masumlar Apartmanı bitti mi, niçin geç başlıyor? Masumlar Apartmanı yeni saati ne zaman?

MASUMLAR APARTMANI GEÇ Mİ BAŞLIYOR, YENİ BIRIM BUGÜN MÜ?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı normalde her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da başlıyordu. Fakat Ramazan ayı boyunca yarım saat geç başlayacak. Yani Masumlar Apartmanı 20 Nisan Salı günü saat 20:30 ‘da yeni bölümüyle ekranlara gelecek. TRT 1’de “Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel” programı olduğundan dolayı dizis 20:30 ‘da ekranlara gelecektir.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

18:00 – Ana Haber

18:30 – Kur’an-I Kerim’i Hoş Okuma Yarışması İftar Özel

20:30 – Masumlar Apartmanı

23:45 – Maveraya Seyahat

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Esra’nın başına gelenlerin peşinde apartmandaki herkes öbür birinden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapanın Han olduğuna emindir ve bunu kanıtlanmak için elinden geleni yapar. Safiye’nin aklındaki isim ise bir başkasıdır. Esat’ın yokluğuyla tamamen endişeye kapılan Gülben’in odağı ise hiç umulmadık birine kayar. Neriman, kendini adamakıllı kapatmışken Ege’nin yaptığı bir hücum işin seyrini değiştirir.Bu sırada diğer bir radyoyla görüşmeye dışarı giden İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden habersizdir.Han ise, her şeyin kontrolü dışarıda gelişmesinin sıkıntısı içindeyken ailesi için yeni bir tehditle aleyhinde karşıya kazanç.

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 162. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde berat yusuf özkan, dizi izle ve emanet kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.