Genel Blog

Melis Sezer kimdir? Survivor Melis kaç yaşında? Survivor 2021 Melis Sezer nereli, evli mi?

34

Melis Sezer kimdir? Survivor Melis kaç yaşında? Survivor 2021 Melis Sezer nereli, evli mi?

Melis Sezer Survivor 2021 Ünlüler kadrosuna dahil oldu. Survivor 2021 yarışmasında ulusal tenisçi Melis Sezer başarısıyla göz dolduruyor. Peki fakat tenis kortlarında ilklere imza atan Melis Sezer kimdir?

Survivor Melis, ”Bugüne değin ulusal sporcu olarak kortlarda birçok ilke imza attım, sıra Survivor’da! Azmimi, inancımı ve cesaretimi kullanmak için ünlüler takımında karşınızdayım. İzmir’e uygu şekilde uğraş edeceğim. Bana bugüne dek gösterdiğiniz ve göstereceğiniz destekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşında?

Melis Sezer 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç sporcu Melis Sezer, Türk millî tenisçidir. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

İstanbul’da yaşamış ve 1,68 cm boyunda olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’na esas tablodan katılmaya hak şampiyon ilk Türk tenisçi oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Survivor Steven kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Steven Salam nereli? İnstagram adresi merak ediliyor! başlıklı makalemizde survivor steven, survivor steven kazandığı yarışmalarda söylediği kelime ve survivor steven kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.