Genel Blog

MEmu

34

MEmu

MEmu, Call of Duty Mobile, PUBG Mobile, Mobile Legends gibi Android oyunları PC’de oynamak, Android oyunları PC’ye indirmek için bedava Android emülatörü. MEmu, mobil oyunları PC’de oynama programı (Android oyunları bilgisayarda oynama programı) da diyebiliriz. En iyi, en çabuk, ücretsiz Android emülatörleri aralarında olan MEmu indirerek mobil oyunları PC’de oynama keyfini yaşayabilirsiniz. Android oyunları klavye mouse ile oynamak için de Memu Android Emulator’ı indirebilirsiniz.

Android Emülatörü Nedir?

En iyi bedava Android emulator MeMu, popüler Android oyunları bilgisayara indirip bilgisayarda oynamanıza müsade veriyor. Mobil oyunları hem fazla daha büyük ekranda  keza de keyif alarak oynamış oluyorsunuz. Mesela; kontrolü sağlamanın zor olduğu FPS, TPS oyunları bilgisayarınızdan fazla daha sıcacık oynuyorsunuz. Sevdiğiniz mobil oyunları klavye, mouse ya da gamepad, istediğiniz kontrolcüyle oynamak açık havada, aynı oyunu farklı hesaplarla veya tek hesapla çoğu oyunu aynı zamanlı olarak oynama şansınız var.

Android Emülatör İndirme ve Kurulumu

200’den pozitif ülkede 20 milyonun üzerinde kullanıcısı olan Android emülatörü MEmu, offline download seçeneği de sunuyor. Android başvuru formu ve oyunları PC’de çalıştırmaya müsade veren bir diğer Android emülatör BlueStacks’deri fazla daha kısa sürede indiriliyor ve kurulum aşamasında sorun yaşamıyorsunuz. Android emülatör kurulumu alışılagelmiş program kurulumu gibi, özel bir yükleme işlemi (ekstra sürücü vs.) gerektirmiyor.

Android Emülatörü MEmu Özellikleri

Ücretsiz Android emülatörü indir Android emülatör PC indir Android oyunları PC’de oyna Android oyunları bilgisayara indirme Android oyunları oynama programı Android oyunları klavye mouse ile oynama Mobil oyunları bilgisayarda oynama Mobil oyunları indir Android oyunları indir Mobil oyunlara bilgisayara indirme Mobil oyunları bilgisayarda oynama programı Mobil oyunları PC’de oynama programı

 

İndir

Bir önceki yazımız olan NIUBI Partition Editor başlıklı makalemizde download niubi, download niubi partition editor ve download partition editor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.