Genel Blog

Menajerimi Ara 25. Bölüm Fragmanı

25

Menajerimi Ara 25. Bölüm Fragmanı

Yönetmenliğini Ali Bilginin üstlendiği Ay Üretim imzalı Menajerimi ara Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak göre kaleme alınan dizinin başrollerini Barıştırma Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Meşhur olmanın, ekranlarda gösterilen renkli ve seri hayatın akmasında basamak olan menajerlerin çektiği sıkıntılar ve hayatları ile bağdaştırdıkları işlerini anlatmayı hedefliyor. 

Dört başarılı menajer olan Feris, Kıraç, Peride ve Çınar BENLIK adında bir yetenek ajansında çalışırlar. İşleri gereği Ünlü simaların başarılarına basamak elde etmek için canlarını dişlerine takan, her görüşmeyi yapan, kaprislere ve egolara sabır yapabilmek için çaba sarfeden bu dört arkadaş’a ünlü simalar kendi hayatları ile eşlik ediyor. Sonra aralarına henüz işinde fazla yeni olan Dicle katılıyor. Dicle bu hayatın siyah beyaz kısmında kendi hayatıyla yoğrulurken bu işin en daha alçak basamağından başlıyor. 

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal ( Barış Falay): Çalıştığı ajansın en açgözlü menajerlerinden biridir. Çalıştığı kişiler için canına diine taksada her meslekte olduğu gibi aksaklıklar olur.  Dicle’ninde babasıdır. Fakat bu kızı ve kendisi için sonsuza kadar saklaması gerektiğini düşündüğü bir sırdır. 

Menajerimi Ara 25. Bölüm Özeti

Menajerimi Ara, yeni bölümü ile 14 Şubat Pazar 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Kefaret 13. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde fox, fragman ve kefaret hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.