Genel Blog

Menajerimi Ara 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara 26. bölümde neler olacak? Menajerimi Ara son bölümde ne oldu?

22

Menajerimi Ara 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara 26. bölümde neler olacak? Menajerimi Ara son bölümde ne oldu?

Star TV ekranlarında her pazar saat 20.00’da izleyenleriyle buluşan Menajerimi Ara dizisi alkış toplamaya devam ediyor. Son bölümün arkasında 26. birim merak ediliyor. Peki Menajerimi Ara 26. birim 2. fragmanı yayınlandı! Fragmanda İrem Derici ve Kalben uyarı çekti! Menajerimi Ara 26. bölümde neler olacak? Menajerimi Ara 25. bölüm izle! Menajerimi Ara son bölümde ne oldu?

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Menajerimi Ara son birim 25. bölümde yaklaşan ‘Sevgililer Günü‘, Barış ve Dicle’nin aşkına yeni heyecanlar katar. Fakat maalesef ‘Sevgililer Günü’ ajanstaki herkes için mutlu bir gün değildir. Ahenkli bir çift olan oyuncuları bir reklamda oynamak üzereyken ayrılan Kıraç ve Feris, onları barıştırmak için ellerinden geleni yaparken kendi özel hayatlarında bu değin şanslı olmayacaklardır. Feris’in Serkan’ın evli olduğunu öğrenmesiyle büyük bir karar vermesi gerekirken, Kıraç da Mayda’yla kaderlerini belirleyecek son adımı atar.Çınar ise Jülide’ye yaptığı hatadan daha sonra Serdar Ortaç’la birlikte depresyona girmiştir. Tüm ekip Peride’nin düzenlediği tekler partisinde azıcık olsun moral bulmak üzereyken Dicle ve Barışma’ın fotoğraflarının cümbür cemaat tarafından görülmesi olayları tekrar içinden çıkılmaz bir ayla sokar.

MENAJERİMİ ARA 25. BIRIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Sen Çal Kapımı ne zaman, saat kaçta? Sen Çal Kapımı bugün var mı? Sen Çal Kapımı son bölüm de neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde sen çal kapımı 2 bölüm full izle, sen çal kapımı hangi gün ve sen çal kapımı hangi gün oynuyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.