Genel Blog

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı

38

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı

Yönetmenliğini Ali Bilginin üstlendiği Ay Üretim imzalı Menajerimi ara Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınan dizinin başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Ünlü olmanın, ekranlarda gösterilen renkli ve süratli hayatın akmasında basamak olan menajerlerin çektiği sıkıntılar ve hayatları ile bağdaştırdıkları işlerini anlatmayı hedefliyor. 

Dört başarılı menajer olan Feris, Kıraç, Peride ve Çınar BENLIK adında bir kabiliyet ajansında çalışırlar. İşleri gereği Meşhur simaların başarılarına basamak olmak için canlarını dişlerine takan, her görüşmeyi yapan, kaprislere ve egolara dayanma edebilmek için mücadele sarfeden bu dört arkadaş’a meşhur simalar kendi hayatları ile eşlik ediyor. Sonra aralarına az önce işinde fazla yeni olan Dicle katılıyor. Dicle bu hayatın siyah beyaz kısmında kendi hayatıyla yoğrulurken bu işin en daha aşağı basamağından başlıyor. 

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal ( Barış Falay): Çalıştığı ajansın en açgözlü menajerlerinden biridir. Çalıştığı kişiler için canına diine taksada her meslekte olduğu gibi aksaklıklar olur.  Dicle’ninde babasıdır. Ama bu kızı ve kendisi için sonsuza dek saklaması gerektiğini düşündüğü bir sırdır. 

Menajerimi Ara 26. Birim Özeti

Menajerimi Ara, yeni bölümü ile 21 Şubat Pazar 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Kefaret 14. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde fragman, kefaret ve kefaret 14. bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.