Genel Blog

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 25. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

21

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 25. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Star TV ekranlarında başlayan Menajerimi Ara dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu le dikkat çeken filmde başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimler? Menajerimi Ara konusu ne merak edildi. Menajerimi Ara 25. birim izle! Menajerimi Ara 26. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MENAJERİMİ ARA CANLI İZLE!

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çınar, ajanstaki muhbirin peşine düşerken, Feris, yeni öğrendiği sürpriz gerçekle baş etmeye çalışır. Bir yandan Mayda’yla boşanma sürecini kimsesiz kaldırmaya çalışan Kıraç, bir yandan da bir oyuncusunun sette çıkardığı krizleri çözmeye çalışır. Dicle ve Uzlaştırma ilişkilerini saklamakta gitgide artarak zorlansalar da Barışma’ın geçmişine yapacakları küçük bir yolculukla aşklarının tadını çıkarmaya devam ederler. Feris ve Dicle oyuncuları Aslı Tandoğan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yaparken acayip yollara başvururlar. Feris’in alacağı karar ilgiyle beklenirken aniden öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır. Dicle ve Barışma için her şey yolunda giderken sürpriz bir ismin ilişkilerini öğrenmesi onlar için her şeyi değiştirecektir.

MENAJERİMİ ARA 26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Menajerimi ara bugün 14 Şubat akşam saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Menajerimi ara dizisinin 25. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 25. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM NE SÜRE?

Menajerimi ara dizisinin yeni bölümü bu akşam 14 Şubat Pazar 2021 günü saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Dizi normalde salı günü yayınlanıyordu. Fakat bundan böyle günü değişti ve yeni günü pazar oldu.

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Barıştırma Falay): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Dicle’nin babasıdır, ama bunu karısı Mayda da dâhil almak üzere herkesten rahat tutmaya çalışır.

Feris Dikmen (Canan Ergüder): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Özgüveni yüksek ve sert bir şahsiyet. Dicle’nin patronu.

Çınar Alim (Fatih Artman): Benlik kabiliyet ajansının menajerlerinden. Hissi bir yapısı vardır. Bu duygusallık meslek ilişkilerine de yansır ve müşterilerine dost olarak yaklaşmaya meyillidir.

Serkan Tahtacı (Serhat Teoman): ABD’den yurda geri dönüş yapan eski Ego ajans menajeri. Berlin Ajans’ın sahibi. Kıraç’la anlaşamazlar. Sonra Mayda’nın babasından Benlik Ajans’ı satın alıp iki ajansı birleştirme kararı alır.

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris’in asistanı. Antalya’da büyümüş, babası kadar ilgi görmeyen bir kız. Annesini ve kendisini terk ettiği için babasını affedemiyor ama İstanbul’a gelip Ego ajansında çalışmaya başlayarak kendini ona kanıtlamaya çalışıyor. Sonradan menajer olur.

Uzlaşma Havas (Deniz Can Aktaş): Feris’in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri. Yeni bir yetenek.

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Benlik kabiliyet ajansının menajerlerinden. Menajerler aralarında en tecrübelisi ve genellikle Yeşilçam’dan oyunculara menajerlik yapıyor.

Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı. Neşelendirici ve seyyar satıcı bir yapısı var.

Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı. Kıraç’a fazla sadık ve gözü ondan diğer bir şey görmüyor.

Jülide (Nazlı Senem Ünal): Ego Ajans’ın sekreteri. Aynı Zamanda oyunculuk hayali var.

Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç’ın eşi. Ajans’ın Ceylan’dan sonra Serkan’dan önceki patronu.

Beren (Yaprak Medine): Mayda’nın kızı.

Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi.

Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı.

Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı.

Açık Fikirli (İdeal Beran Kotan): Uzlaşma’ın abisi.

Ece (Duygu Neşelendirici): Magazin muhabiri.

Bir önceki yazımız olan Menajerimi Ara nerede çekiliyor? Menajerimi Ara dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde menajerimi ara, star ve star tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.