Genel Blog

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 29. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

38

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 29. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Star TV ekranlarında başlayan Menajerimi Ara dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu le uyarı çeken filmde başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimler? Menajerimi Ara konusu ne merak edildi. Menajerimi Ara 29. bölüm izle! Menajerimi Ara 30. Birim fragmanı yayınlandı mı?

MENAJERİMİ ARA CANLI İZLE!

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dicle’nin Ömer’le görüşmesi işleri daha çok karıştırırken Barışma’ın verdiği tepki Ömer’le karakola düşmelerine sebep olur. Serkan tazminat meselesi için herkesi sıkıştırmaya devam ederken Kıraç’ın öne sürdüğü zihin menajerleri ve asistanları yeni bir maceraya sürükler. Menajerler ve asistanlar ikinci bir Gökçe Bahadır bulmak için şehrin dört bir yanını gezmek zorunda kalırlar. Kıraç, oyuncusunun sette partneriyle yaşadığı krizi çözmeye çalışır. Dicle, Barışma için bir adım atarken, aleyhinde Uzlaşma’ın annesi Ayla’yı bulur. Serkan, Feris’in hamilelik süreci için Çınar’dan yardım alır. Peride’nin Ece’den öğrendiği bir gerçek ise sürpriz bir ismi sorgulamasına niçin olur.

MENAJERİMİ ARA 30. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Menajerimi ara bugün 14 Mart akşam saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Menajerimi ara dizisinin 30. bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 29. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM NE SÜRE?

Menajerimi ara dizisinin yeni bölümü bu akşam 14 Mart Pazar 2021 günü saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Dizi normalde salı günü yayınlanıyordu. Fakat artık günü değişti ve yeni günü pazar oldu.

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Uzlaştırma Falay): Benlik kabiliyet ajansının menajerlerinden. Dicle’nin babasıdır, oysa bunu karısı Mayda da dâhil almak üzere herkesten gizli tutmaya çalışır.

Feris Dikmen (Canan Ergüder): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Özgüveni yüksek ve sert bir karakter. Dicle’nin patronu.

Çınar Bilgin (Fatih Artman): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Duygusal bir yapısı vardır. Bu duygusallık meslek ilişkilerine de yansır ve müşterilerine arkadaş olarak yaklaşmaya meyillidir.

Serkan Tahtacı (Serhat Teoman): ABD’den yurda geri dönüş yapan eski Benlik ajans menajeri. Berlin Ajans’ın sahibi. Kıraç’la anlaşamazlar. Daha Sonra Mayda’nın babasından Benlik Ajans’ı satın alıp iki ajansı birleştirme kararı alır.

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris’in asistanı. Antalya’da büyümüş, babası tarafından alaka görmeyen bir kız. Annesini ve kendisini terk ettiği için babasını affedemiyor ancak İstanbul’a gelip Benlik ajansında çalışmaya başlayarak kendini ona kanıtlamaya çalışıyor. Daha Sonra menajer olur.

Barışma Havas (Deniz Can Aktaş): Feris’in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri. Yeni bir kabiliyet.

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Menajerler arasında en tecrübelisi ve çoğunlukla Yeşilçam’dan oyunculara menajerlik yapıyor.

Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı. Keyifli ve seyyar satıcı bir yapısı var.

Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı. Kıraç’a fazla vefalı ve gözü ondan başka bir şey görmüyor.

Jülide (Nazlı Senem Ünal): Benlik Ajans’ın sekreteri. Bununla Birlikte oyunculuk gerçek dışı var.

Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç’ın eşi. Ajans’ın Ceylan’dan daha sonra Serkan’dan önceki patronu.

Beren (Yaprak Medine): Mayda’nın kızı.

Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi.

Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı.

Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı.

Aydınlatılmış (İdeal Beran Kotan): Barışma’ın abisi.

Ece (Duygu Şen): Magazin muhabiri.

Bir önceki yazımız olan Kefaret 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kefaret dizisi ne zaman, son bölümde ne oldu? Yeni fragman çıktı mı? 17. bölüm canlı izle! başlıklı makalemizde kefaret, kefaret 6. yeni bölüm fragmanı izle - kefaret 5. son bölüm... ve kefaret fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.