Genel Blog

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 33. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

33

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 33. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Star TV ekranlarında başlayan Menajerimi Ara dizisi izleyicilerin beğenisini topladı. Konusu le uyarı çeken filmde başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimler? Menajerimi Ara konusu ne merak edildi. Menajerimi Ara 33. bölüm izle! Menajerimi Ara 34. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MENAJERİMİ ARA CANLI İZLE!

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dicle ve Hale arasındaki gerilim artarken Uzlaşma, annesi ve Dicle aralarında kalır. Feris’in oyuncusunun sona ermek bilmeyen hıçkırık krizi sette işlerin karışmasına sebep olur. Peride’nin temsilcilik ettiği Selda Alkor ile Çınar’ın oyuncusu ve seslendirme sanatçısı yeni bir projeye hazırlanırken basında meydana çıkan haberler herkesi derinden üzer. Yaşanan beklenmedik gelişmeler menajerleri bir kere daha büyük bir krizle karşısında karşıya getirir. Serkan’ın boşanma davası Feris’le bir adım daha yakınlaşmalarına sebep olur. Işık Halkası, Dicle konusunda Feris’ten takviye ister. Feris’in tutumu ilgiyle beklenirken, Ceyda’nın olaya müdahil oluşu her şeyi değiştirir. Dicle ise Barış için sürpriz bir hamlede bulunur. Ceyda’nın ayrıca Barışma’la hem de Kıraç’la ilgili tekrar tekrar yaptığı hamleler kafaları karıştırırken Serkan, Ceyda ve Kıraç aralarında kimsenin bilmediği bir savaş başlar.

MENAJERİMİ ARA 34. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Menajerimi ara bugün 11 Nisan akşam saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Menajerimi ara dizisinin 34. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM NE SÜRE?

Menajerimi ara dizisinin yeni bölümü bu akşam 11 Nisan Pazar 2021 günü saat 20:00 ‘da ekranlara gelecek. Dizi normalde salı günü yayınlanıyordu. Fakat artık günü değişti ve yeni günü pazar oldu.

Menajerimi Ara canlı izle! Star TV Menajerimi Ara 33. yeni bölüm canlı izle! Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

MENAJERİMİ ARA OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Uzlaşma Falay): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Dicle’nin babasıdır, ama bunu karısı Mayda da dâhil almak üzere herkesten bakımlı tutmaya çalışır.

Feris Dikmen (Canan Ergüder): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Özgüveni yüksek ve sert bir şahsiyet. Dicle’nin patronu.

Çınar Alim (Fatih Artman): Benlik kabiliyet ajansının menajerlerinden. Hissi bir yapısı vardır. Bu duygusallık meslek ilişkilerine de yansır ve müşterilerine arkadaş olarak yaklaşmaya meyillidir.

Serkan Tahtacı (Serhat Teoman): ABD’den yurda geri dönüş yapan eski Benlik ajans menajeri. Berlin Ajans’ın sahibi. Kıraç’la anlaşamazlar. Sonradan Mayda’nın babasından Ego Ajans’ı satın alıp iki ajansı birleştirmek kararı alır.

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris’in asistanı. Antalya’da büyümüş, babası tarafından alaka görmeyen bir kız. Annesini ve kendisini terk ettiği için babasını affedemiyor oysa İstanbul’a gelip Ego ajansında çalışmaya başlayarak kendini ona kanıtlamaya çalışıyor. Daha Sonra menajer olur.

Barışma Havas (Deniz Can Aktaş): Feris’in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri. Yeni bir kabiliyet.

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Benlik yetenek ajansının menajerlerinden. Menajerler arasında en tecrübelisi ve genelde Yeşilçam’dan oyunculara menajerlik yapıyor.

Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı. Neşelendirici ve seyyar satıcı bir yapısı var.

Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı. Kıraç’a çok sadık ve gözü ondan başka bir şey görmüyor.

Jülide (Nazlı Senem Ünal): Ego Ajans’ın sekreteri. Bununla Birlikte oyunculuk hayali var.

Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç’ın eşi. Ajans’ın Ceylan’dan sonradan Serkan’dan önceki patronu.

Beren (Yaprak Medine): Mayda’nın kızı.

Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi.

Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı.

Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı.

Aydın (İdeal Beran Kotan): Uzlaşma’ın abisi.

Ece (Duygu Neşeli): Magazin muhabiri.

Bir önceki yazımız olan Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki ajans nerede? başlıklı makalemizde menajeri miara dizi izle, menajerimi ara 2.bölüm full izle ve menajerimi ara 6 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.